Jste z Mělníka nebo okolí? Vyberte si v košíku způsob dopravy Osobní odběr - Prodejna Mělník a rádi vám vše připravíme k vyzvednutí.

O nás

Vítáme vás na našem webu.

Božské chuťovky se zaměřují na vybrané produkty zejména z oblasti jižní a západní Evropy i lokální produkce. Najdete zde dobroty, které v běžném obchodě nenajdete a které podráždí vaše chuťové buňky. 

Dáváme důraz na to nejlepší pro naše chuťové buňky, bříško i celé tělo. V našem sortimentu máte mnoho možností, co si dopřát při chvilkách pohody, relaxace, pohoštění návštěvy či zde máte možnost pořídit netradiční dárek. Nabízíme velké množství kvalitních sýrů primárně holandského typu Gouda a nechybí známé kousky z Itálie, Francie, Španělska nebo Švýcarska, které skvěle doplní mělnická či francouzská vína. K tomu na stole nemůžou chybět další chuťovky jako skvostné španělské mandle či úžasné řecké olivy. Těšit se můžete také na různé druhy produktů z blízkého či vzdálenějšího okolí, které nám doplňují naši nabídku. Nechybí řemeslně vyráběná čokoláda nebo skvělá italská káva. Na pultu se objevují limitované kousky, tak si je nenechte ujít.